Prawo to niezwykle szalenie skomplikowana dziedzina, która nie do końca jest zrozumiała dla wszystkich. Nie dziwi więc fakt, że usługi prawne są tak chętnie wykorzystywane. Dobry adwokat jest w stanie zająć się również wszystkim, co odnosi się do prawa gospodarczego.

Adwokat prawo gospodarcze – jakie czynności pozasądowe jest w stanie wykonać?

Dobry adwokat prawo gospodarcze w Lesznie zajmuje się różnego rodzaju sprawami. Wśród nich można wymienić prowadzenie czynności pozasądowych. Zalicza się do nich m.in. 

  • obsługa prawna podmiotów prowadzących działalność gospodarczą,
  • wsparcie, jeżeli chodzi o ściąganie należności (windykacja), włączając w to prowadzenie negocjacji i mediacji,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • udzielanie jednorazowych porad prawnych oraz nawiązywanie stałej współpracy,
  • reprezentacja przed urzędami i organami administracji publicznej,
  • wsparcie przy uzyskiwaniu wymaganych koncesji, licencji, czy też innych dokumentów, jakie potrzebne są do prowadzenia działalności gospodarczej. 

Takie oraz wiele innych rzeczy będzie w stanie zapewnić radca prawny w Lesznie, któremu będzie można bez problemu powierzyć się pod opiekę.

Adwokat prawo gospodarcze – jakie czynności sądowe zapewnia?

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że radca prawny w Lesznie musi stać się osobą, jaka musi cieszyć się pozytywnymi opiniami. Tak, aby zyskać co do niej pełne zaufanie. Jakimi czynnościami sądowymi jest w stanie zająć się adwokat prawo gospodarcze w Lesznie? Zaliczyć można do nich sporządzanie pozwów o zapłatę, zabezpieczenie roszczenia, jeżeli wcześniejsza windykacja należności nie przyniosła spodziewanych efektów. Do czynności sądowych zalicza się również reprezentowanie klientów we wszystkich instancjach właściwych. Nie tylko, jeśli chodzi o sądy okręgowe, ale także rejonowe i apelacyjne. W razie potrzeby adwokat będzie również gotowy na to, aby udać się ze swoim klientem-przedsiębiorcą do Sądy Najwyższego.